Fujitrans je mezinárodní spediční a logistická společnost, která svým zákazníkům poskytuje služby v oblasti námořních, silničních, leteckých i železničních přeprav. Nabízí také možnost skladování, přebalení a následný rozvoz zboží.

Hlavní sídlo společnosti je v Japonsku ve městě Nagoya. Kanceláře a zastoupení má i v dalších městech v Japonsku (celkem 45 kanceláří), dále také v Číně, Singapuru, Thajsku, Malajsii, Myanmaru, Filipínách, Indonésii, USA, Kanadě a Evropě.

V Evropě je dceřiná společnost FUJITRANS (EUROPE) B.V., která má hlavní sídlo v Holandsku ve městě Amstelveen.

V České republice má společnost FUJITRANS CZECH s.r.o.  pobočku v Plzni, která zahájila svoji činnost v roce 2005.

Pobočka v Plzni se zabývá skladováním a logistikou, kde své znalosti a zkušenosti nabízí dlouholetému partnerovi, pro kterého skladuje a distribuuje součástky a díly pro finální výrobu.

Fujitrans je mezinárodní spediční a logistická společnost, která svým zákazníkům poskytuje služby v oblasti námořních, silničních, leteckých i železničních přeprav. Nabízíme také možnost skladování, přebalení a následného rozvozu zboží.

Hlavní sídlo společnosti je v Japonsku, ve městě Nagoya. Kanceláře a zastoupení máme i v dalších městech v Japonsku (celkem 45 kanceláří), dále také v Číně, Singapuru, Thajsku, Malajsii, Myanmaru, Filipínách, Indonésii, USA, Kanadě a Evropě.

V Evropě je dceřiná společnost, FUJITRANS (EUROPE) B.V., která má hlavní sídlo v Holandsku ve městě Amstelveen.

V České republice má společnost FUJITRANS CZECH s.r.o.  pobočku v Plzni, která zahájila svoji činnost v roce 2005.

Pobočka v Plzni se zabývá skladováním a logistikou, kde naše znalosti a zkušenosti nabízíme dlouholetému partnerovi, pro kterého skladujeme a distribuujeme součástky a díly pro finální výrobu.

cs_CZCzech